Denizci Öğrenciler Derneği (DÖDER)’nde 2016-2017 Dönemi Yönetimi ve Denetleme Kurulu belirlendi.Kaynak: Denizci Öğrenciler Derneği Genel Kurul Toplantısı

Denizci Öğrenciler Derneği (DÖDER)’nde 2016-2017 Dönemi Yönetimi ve Denetleme Kurulu belirlendi.

Denizci Öğrenciler Derneği Genel Kurul Toplantısı geçtiğimiz pazar günü İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi. 

Divan Kurulu Başkanı’nın Coşkun Kementoğlu’nun seçimiyle başlayan toplantı, 2015-2016 Dönemi Yönetim Kurulu Başkanı Caner Bahadır’ın yaptığı konuşma ile devam etti.  Caner Bahadır konuşmasında yeni seçilecek arkadaşlara başarılar diledi. Ardından 2015-2016 Yönetim Kurulu aklanması ve mali ibrası oy birliği ile kabul edildi.

Türkiye Denizcilik Federasyonu’na katılımın da oy birliği ile kabul edilmesinin ardından iki aday listesi de aday olan İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisi Can Serbest ve Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencisi Rahmi Ay tarafından üyelere tanıtıldı. Seçimi kazanan Can Serbest dostluk mesajları vererek hep birlikte daha iyi bir DÖDER için herkese kapılarının açık olduğunu bildirdi. Toplantının ardından genel kurula katılım gösteren üyelerle hatıra fotoğrafı çekildi.

Yönetim Kurulu
Yönetim Kurulu Başkanı : Can Serbest
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı : Ahmet Cihat Ağcabaşoğlu
Genel Sekreter : Miray Şahin
Sayman : Mehmet Çağatay Hazer 
Yönetim Kurulu Üyesi : Burak Elitaş
Yönetim Kurulu Üyesi : Fuat Var
Yönetim Kurulu Üyesi : Elif Gülşah Dayı


Denetleme Kurulu

Denetleme Kurulu Başkanı : Nehir Adıcan
Denetleme Kurulu Üyesi : Melis Irak
Denetleme Kurulu Üyesi : Saide Tutku Yılmaz


Yönetim Kurulu Yedek

Seraynaz Öz
Gürkan Ablay
Oğuzhan Yenigün
Rıdvan Karahan
Buğra Bilgin
Timur Görkem Kılıç
Adile Balcan


Denetleme Kurulu Yedek

Batuhan Ünver
Dilara Aksu
Orun Baştan