E-Dergi Komisyonu “DENİZDEN”

mtatli
MEHMET TATLIE-DERGİ KOMİSYON BAŞKANI

Denizci Öğrenciler Derneği E-Dergi Komisyonu olarak faaliyet dönemimiz içerisinde üç defaya mahsus olmak üzere belirli periyotlarla 'Denizden' isminde e-dergi yayımlamaktayız.

İçeriklerimizi; gündem, sektörün dinamiklari ve okurların beklentileri çerçevesinde şekillendiriyoruz. Denizciliğin farklı kollarına dokunarak çeşitlilik yaratmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda sektörün değerli isimleriyle röportajlar gerçekleştiriyor; makale ve haber yazıları yayımlıyoruz. Farklı bakış açılarını sektöre yansıtmak adına çeşitli konularda öğrenci yazılarına yer veriyoruz.

Amacımız; bir fener misali denizci öğrencilerin yoluna ışık tutmak, onların bilgi birikimlerini artırmasını sağlamak, sektör içerisinde bilgi paylaşımına yardımcı olmak ve sektörün paydaşları arasındaki bağı güçlendirmektir. Bununla birlikte ülkemizde denizciliğin gelişimine, deniz sevgisi ve bilincinin ileri gitmesine katkıda bulunmaktır.

E-dergi ekibi olarak yazının/yazımın gücüne inanıyoruz ve çalışmalarımızda derneğimizin misyonunu yansıtır ölçüde bu gücü kullanmak istiyoruz. Her zaman daha iyiye ilkesiyle kıymetli okurlarımıza denizden ulaşmaya devam edeceğiz.

egundogdu
ERKAN GÜNDOĞDUE-DERGİ KOMİSYON BAŞKAN YARDIMCISI