E-Dergi Komisyonu “DENİZDEN”

kongre
İlknur İrem BulmuşE-DERGİ KOMİSYON BAŞKANI
image0
İlknur İrem BulmuşE-DERGİ KOMİSYON BAŞKAN YARDIMCISI

Denizci Öğrenciler Derneği E-Dergi Komisyonu olarak her yıl faaliyet dönemimiz içerisinde belirli periyotlarla 'Denizden' isminde e-dergi yayımlamaktayız.
İçeriklerimizi; sektörün gündemini ve okurlarımızın ilgisini de düşünerek belirliyoruz. Denizciliğin her alanında içerikler oluşturarak tüm denizci paydaşlarına hitap etmeyi hedefliyor ve bu nitelikte sektörün içerisinden değerli isimlerle röportajlar gerçekleştiriyor; makale ve haber yazıları yayımlıyoruz. Ayrıca, ilgi çekici konularda öğrenci yazılarına da yer veriyoruz.

Amacımız; denizci öğrencilerin bilgi birikimlerinin gelişmesini sağlamanın dışında sektör ile denizci öğrencilerin arasında bir köprü görevini üstlenmektir. İlaveten Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘’ Denizciliği Türk’ün büyük ulusal ülküsü olarak düşünmeli ve onu az zamanda başarmalıyız.” deyişine uygun şekilde ülkemizde denizciliğin gelişimine, deniz sevgisi ve bilincinin ilerlemesine katkıda bulunmaktır.
E-dergi ekibi olarak kendimize güveniyor ve derneğimizin gelişimine katkıda bulunabileceğimize inanıyoruz. Her zaman daha iyiye ilkesiyle kıymetli okurlarımıza ‘Denizden’ ulaşmaya devam edeceğiz.