Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php72/sess_bde98badf4d6cb5a9c7228e8a7635f69, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/ddrorg/public_html/wp-content/plugins/booked/booked.php on line 366

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /var/cpanel/php/sessions/ea-php72) in /home/ddrorg/public_html/wp-content/plugins/booked/booked.php on line 366

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ddrorg/public_html/wp-content/plugins/booked/booked.php:366) in /home/ddrorg/public_html/wp-content/plugins/advanced-iframe/advanced-iframe.php on line 354
Hakkımızda | Doder

Hakkımızda

DÖDER Nedir?

Atatürk’ün büyük ülkü olarak gösterdiği denizcilik sektörü ülkemizde ve dünyada giderek önemini artırmaktadır. Bu bilinçle Türk denizcilik öğrencilerini bir birlik içinde bulundurarak bu ülkeye kazandırılması için derneğimiz faaliyetlerini sürdürmektedir.

Denizcilik ana temalı olmak üzere öğrencilerin bilimsel proje ve çalışmalar hazırlayarak hem dünya denizciliğine hem de ülkemiz denizciliğine faydalı çalışmalar yapmasına yardımcı olmaktayız.

Denizci Öğrenciler Derneği, bünyesinde bulunan okullarda denizcilik sektörü hakkında farkındalık yaratmayı, meslek hayatlarının ileriki dönemlerinde aynı çalışma ortamında bulunacak olan deniz ulaştırma işletme, gemi makineleri işletme ve gemi inşa bölümleri öğrencilerinin; okul çağında birbiriyle tanışıp karşılıklı fikir alışverişi içerisinde bulunmasını amaç olarak belirlemiştir.

21 yıldır faaliyetlerini sürdüren Denizci Öğrenciler Derneği Türkiye’de ve dünyada denizcilik öğrencileri için kurulmuş tek sivil toplum kurumu olarak öğrencileri bu tür birliklere üye olmaya teşvik etmektedir.

Misyonumuz

Denizcilik öğrencileri arasındaki faaliyetlerin etkinleştirilmesi ve geliştirilmesini sağlamak ve bu konuda çalışmalar yapan kişi ve kuruluşlara destek vermek. Ayrıca denizcilik konusunda sivil topluma bilgi vermek ve yardımcı olmak.

Vizyonumuz

1999’dan bu yana denizcilik öğrencilerine dayanışma imkanı sağlayan lider platform olmak.