Med Marine Holding’e Denizci Öğrencilerden Teşekkür Plaketi

DÖDER Yönetim Kurulu, 8 Nisan-1 Mayıs 2016 tarihleri arasında Antalya / Belek’te yapılan Ulusal Denizkızı Kongresi’ne büyük destek veren Med Marine AŞ’ye 22 Temmuz’da bir ziyaret gerçekleştirerek, teşekkür plaketi sundu.

İlki 1999 yılında düzenlenen Ulusal Denizkızı Kongresi’nin 17.si, 28 Nisan-1 Mayıs 2016 tarihleri arasında Antalya / Belek’te gerçekleştirildi. 1999 yılından beri her yıl farklı bir okulun organizasyonunu üslendiği kongre, bu yıl Denizci Öğrenciler Derneği (DÖDER) tarafından çeşitli okulların katılımıyla düzenlendi.

Kongre döneminde DÖDER’in Yönetim Kurulu Başkanlığını yapan Caner Bahadır ve DÖDER yeni Yönetim Kurulu Başkanı Can Serbest, kongreye verdiği destek dolayısıyla teşekkürlerini sunmak üzere Med Marine Kılavuz. ve Röm. Hiz. İnş. San. ve Tic. A.Ş merkez ofisine 22 Temmuz 2016 Cuma günü bir ziyaret gerçekleştirdiler.

17. Ulusal Denizkızı Kongresi’nde denizcilik sektörünün önde gelen şirketlerinin, armatörlerin ve öğrencilerin yanı sıra, sektördeki devlet yetkilileri de bir araya geldi. Birçok konuşmacının katıldığı kongrede, denizcilik sektörünün güncel durumu tartışıldı ve geleceğe yönelik öneriler sunuldu. 16 farklı il 32 farklı okuldan 113 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen kongrede öğrenciler, sektörün öncülerinden bilgi alma ve gelecekteki meslektaşları ile bağ kurma fırsatı yakaladılar.

Her yıl denizcilik sektöründeki çeşitli kuruluşların kongre ve etkinliklerine destek veren Med Marine Kılavuz. ve Röm. Hiz. İnş. San. ve Tic. A.Ş., bu yıl 28 Nisan-1 Mayıs 2016 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilen 17. Ulusal Denizkızı Kongresi’nin hem sponsorları ve hem de konuşmacıları arasındaydı. Kongreye konuşmacı olarak katılan Med Marine A.Ş. Kılavuz Kaptan’ı Mehmet Dönmez, kılavuz kaptanlık hakkında yaptığı konuşmanın yanı sıra kongre öncesi ve sonrasında da öğrencilerle zaman geçirdi, sektör hakkında bilgi ve tecrübelerini paylaştı.

Bu doğrultuda kongre döneminde DÖDER’in Yönetim Kurulu Başkanlığını yapan Caner Bahadır ve DÖDER yeni Yönetim Kurulu Başkanı Can Serbest, kongreye verdiği destekler dolayısıyla teşekkürlerini sunmak üzere Med Marine. A.Ş merkez ofisine 22 Temmuz 2016 Cuma günü bir ziyaret gerçekleştirerek, Med Marine A.Ş. grup CFO’su Yıldız Bozkurt’a teşekkür plaketini takdim ettiler.