Medya Komisyonu

IMG_8955
Kaan AkyiğitMEDYA KOMİSYON BAŞKANI
Uğurcan KocaMEDYA KOMİSYON BAŞKAN YARDIMCISI

Medya komisyonu olarak derneğin sosyal medya hesaplarının yönetimi, YouTube kanalının aktif olarak kullanılması, YouTube içeriklerinin üretim ve çekimlerini , derneğin sosyal medya hesaplarının aktif olarak kullanılanımı ve dinamik kalması gibi konular üzerinde çalışıyoruz.
Biz komisyon olarak yeni ve yaratıcı fikirlerle projelerimizi sürdürüyoruz . İlk günden beri belirlediğimiz 'Sosyal medyada görmek istediğinizi göstermek için çabalıyoruz' başlığı ile devam ediyoruz.

Bu dönemimizde de hepimizi heyecanladıran yeni projelerimiz var. Instagram sayfamızı takip edenler için 'Denizcilik Sözlüğü' aktif olan projemiz. Bu projemiz sizler tarafından çok ilgi ile karşılandı ve çok sevildi. Diğer yandan YouTube kanalımızda yer alan, pandemi sürecinde başlattığımız ‘Denizden Tecrübeler ‘ ve tercih döneminde sizlere sunduğumuz ‘Tercih Gemisi’ serilerimiz de bizlerin gözbebeği . Bunların yanı sıra pandemi sürecinde İnstagram hesabımız üzerinden gerçekleştirmiş olduğumuz canlı yayınlarımızla sizlerle birlikte kalmaya devam ettik .Projelerimiz ile ilgili olumlu dönüşler aldıkça bizler Medya ailesi olarak çok mutluluk duyuyoruz ve heyecanımızı hep canlı tutuyoruz.
Gelecek dönemde yer alacak projelerimiz sizleri de heyecanlandırıyor ve merak ediyor iseniz YouTube kanalımızı ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalın 😇